אנחנו עובדים בשבילך - כי ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו

חברת פיי-פר-ליד בע“מ (PayPerLead Ltd) הוקמה בשנת 2005 ומתמחה בשיווק ופרסום אפקטיבי באינטרנט. החברה הוקמה על מנת לספק למפרסמים את היכולת להפוך את הוצאת הפרסום להוצאה משתנה ועל ידי כך להגדיל את כמות הלקוחות, כמות המכירות וכמובן את הריווחיות.

חברת פיי-פר-ליד פיתחה מודל עסקי המאפשר למפרסמים לקבל לקוחות לפי דרישה ממוקדת, על בסיס הצלחה, וללא לקיחת סיכונים מיותרים בפרסום אשר אינו פוגע ישירות למטרה. הפתרון מהיר, יעיל, חכם ואפקטיבי ביותר לצרכי המפרסמים. הטכנולוגיה הייחודית של החברה מאפשרת לעסק להגיע למאות ואלפי לקוחות פוטנציאלים, שמחפשים בדיוק את מה שיש לו להציע.

בניגוד לשיטות הישנות בפרסום באינטרנט, כמו פרסום מבוסס חשיפות או קליקים, מציעה פיי-פר-ליד למפרסם לשלם רק עבור לקוחות פוטנציאלים. לא עוד רשימות קרות הכוללות עשרות אלפי טלפונים של בתי אב ובזבוז זמן יקר של אנשי טלמרקטינג מתוסכלים שמנסים שוב ושוב לשכנע טלפונית אדם שלא ממש מעוניין לקנות, אלא לידים איכותיים של אנשים שמתעניינים באמת.

לא רק מפרסמים (Advertisers) מרוויחים מהמודל הייחודי של פיי-פר-ליד. בעלי אתרי אינטרנט (Publishers) שעד היום לא הרוויחו כסף מאתרם או הרוויחו שקלים בודדים משטח הפרסום באתרם יכולים לשלב את הפרסומות של פיי-פר-ליד, ולהרוויח סכומי כסף משמעותיים עבור כל ליד וליד שנוצר דרך הפרסום באתרם.

פיי-פר-ליד הוקמה על ידי אורן פדלון, יזם אינטרנט ובעל חברת מארס טכנולוגיות בע”מ. אורן מתמחה בייזום ובפיתוח מערכות אינטרנט ריווחיות בארץ ובחו”ל.

לחצו כאן ליצור עימנו קשר »

בעל עסק, רוצה לקוחות חדשים?
אנחנו נכין לך קמפיין פרסומי מקצועי ונפרסם אותך באלפי אתרים
והכל על חשבוננו! אתה משלם רק עבור התוצאות!
כי ההצלחה שלך - היא ההצלחה שלנו מידע נוסף »

בעל אתר, רוצה להרוויח כסף אמיתי מהאתר שלך?
בוא והצטרף לאלפי האתרים שמרוויחים הרבה יותר עבור הפרסום שלהם! מדי יום מאות ואלפי שקלים!
כל שעליך לעשות הוא להירשם לשירות ולהציג את קוד המודעות שלנו באתרך
מידע נוסף »

Live Chat Offline